Dnes je neděle, 14. červenec 2024, Karolína, zítra Jindřich
Nacházíte se:  Katalog » Služby a řemesla » Řemeslníci

Řemeslníci


Firmy v sekci Řemeslníci


Česká republika

Vyberte kraj:Hlavní město Praha    Jihočeský    Jihomoravský    Karlovarský    Královehradecký    Liberecký    Moravskoslezský    Olomoucký    Pardubický    Plzeňský    Středočeský    Ústecký    Vysočina    Zlínský   


Štastné trubky - Karel Hrubý  - Zobrazit detail firmy

Strojní a vysokotlaké čištění odpadů a kanalizací. Vyčistíme domácí odpady od dřezů, umyvadel, pisoárů, toalet, sprchových koutů apod. Dále zmonitorujeme stav potrubí a kanalizace pomocí kamerového systému. Čistíme odpady v domácnosti a firmách od průměrů 30 mm až do průměru 300 mm.

Nasavrky, Podlíšťany 32, 538 25
Pardubický kraj

www.stastnetrubky.cz
Malířství a Natěračství Petr Škoda  - Zobrazit detail firmy

Nabízíme služby malířství, natěračství, malování bytových i nebytových prostor. Nátěry fasád, střech, konstrukcí i podlah. Provádíme protipožární nátěry. Vlastníme 19m vysokou pásovou plošinu. 2 vysokotlaké čistící zařízení WAP. Stříkací zařízení Airless (haly, dílny, střechy aj). Vlastníme lešení.

Netolická 1147/1, 370 05 České Budějovice
Jihočeský kraj - České Budějovice

www.malirstvi-skoda.cz
Aleš Brzák A-Z kovo, s.r.o.  - Zobrazit detail firmy

Zajišťujeme řezání vodním paprskem a CNC ohýbání plechů či trubek. Provádíme sváření nerezových materiálů a drobnou kovovýrobu. Nově nabízíme službu laserové čištění.

Šarovy 97
Zlínský kraj - Zlín

www.azkovo.eu
KOVO POLÁČEK  - Zobrazit detail firmy

Specializujeme se na zámečnické práce a kovovýrobu pro malé a střední firmy, dokážeme zpracovat zakázky i velkých firem po celém Brněnsku. Nabízíme zámečnické práce v oblasti zpracování plechů. Provádíme jak kusovou tak i sériovou kovovýrobu, jsme schopni vyrobit i atypické výrobky.

Nesvačilka 17
Jihomoravský kraj - Brno-venkov

www.kovopolacek.cz
© 2009 - 2024 Firmy.vtipalek.net